Hokeja klubs "Rīga" ar zaudējumu iesākuši pirmo Pasaules kausa izcīņas turnīru jauniešu komandām, pirmajā mačā ar 2:4 (1:1, 1:3, 0:0) piekāpjoties ASV Austrumu junioru hokeja līgas (EJHL) izlasei.

Rīdzinieki atklāja šīs spēles rezultātu, kad otrās minūtes sākumā Miks Indrašis pārspēja EJHL izlases vārtsargu Zakariju Endrjūsu, un vadībā HK "Rīga" noturējās līdz perioda vidum, kad 12.minūtē Džeimss Veisijs izlīdzināja rezultātu - 1:1.

Otrajā periodā Džeimss Veisijs guva savus otros vārtus šai mačā, realizējot skaitlisko vairākumu, kad pirmās trešdaļas beigās uz sodīto soliņa bija devies Roberts Lipsbergs. 12 sekundes rīdziniekiem bija atlikušas spēlēt mazākumā, kad Veisijs tomēr apspēlēja Gudļevski.

Pēc 23 sekundēm HK "Rīga" izlīdzināja rezultātu, Robertam Bukartam panākot 2:2, taču tie izrādījās rīdzinieku pēdējie vārti šai mačā, kamēr EJHL izlases spēlētāji vēl divreiz pārspēja Gudļevski - vispirms piektajā minūtē Konors Makfijs izvirzīja vadībā savu komandu, 3:2, bet 13.minūtē Kevins Taifenverts nodrošināja amerikāņiem divu vārtu pārsvaru un galīgo rezultātu - 4:2.

Trešajā trešdaļā rīdzinieki centās mainīt rezultātu, izdarot 27 metienus pa vārtiem - salīdzinājumam, EJHL izlase Kristeru Gudļevski traucēja tikai septiņas reizes -, taču uzvaru nosargāja amerikāņi.

Nākamie HK "Rīga" pretinieki trešdien būs "Krasnaja Armija" MHL komanda.