2011.gada Eiropas čempionāta finālturnīrā svētdien D grupā otro uzvaru izcīnīja Gruzijas valstsvienība, kas tādējādi pietuvojās iekļūšanai nākamajā kārtā.

Gruzijas basketbolisti svētdien cīņas gaitā atspēlēja desmit punktu deficītu un ar 69:53 (10:17, 20;16, 21:11, 18:9) pieveica Ukrainas valstsvienību.

Otrās ceturtdaļas vidū ukraiņiem bija desmit punktu pārsvars 29:19, bet atlikušajās 25 minūtēs Ukraina guva tikai 24 punktus, piedzīvojot diezgan pārliecinošu zaudējumu. Gruzijas labā pa 14 punktiem guva Manuhars Markoišvili un George Cincadze, bet ukraiņiem pa 11 punktiem guva Oleksejs Pečerovs un Stīvens Berts.

Vēl svētdien A grupā Lielbritānija ar 85:73 (16:16, 28:18, 15:11, 26:28) uzvarēja Portugāli, tiekot pie pirmā panākuma turnīrā. Lielbritānijas izlasē neapturams bija Luols Dengs, kurš guva 31 punktu, izcīnīja desmit atlēkušās bumbas un izdarīja četras rezultatīvas piespēles. Vēl 17 punktus uzvarētājiem guva Maikls Lenzlijs. Portugāļiem labākais bija Karlošs Andrade, kurš guva 24 punktus un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas, bet 18 punktus guva Migels Minjava.

Tikmēr C grupā svētdien Maķedonija sīvā cīņā ar 72:70 (20:21, 18:19, 16:18, 18:12) pieveica Somiju, nodrošinot iekļūšanu otrajā kārtā. Pēdējā ceturtdaļā cīņa ritēja punkts punktā, un uzvarētājs tika noskaidrots pēdējās sekundēs. Panākumu Maķedonijai nodrošināja Bo Makaleba divi soda metieni piecas sekundes pirms beigām (72:69). Peteri Koponens atbildēja ar vienu precīzu soda metienu, bet atlikušajās dažās sekundēs paglābties no zaudējuma somiem neizdevās.