Latvijas labākā basketboliste Anete Jēkabsone-Žogota svētdien Sieviešu nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) regulārā čempionāta spēlē guva ceļgala savainojumu.

Mačā, kurā latvietes pārstāvētais klubs Konektikutas "Sun" ar 68:77 zaudēja Ņujorkas "Liberty", Jēkabsone-Žogota labā ceļgala traumu guva pirmajā ceturtdaļā un maču neturpināja.

Pagaidām nav zināms, cik šī trauma ir nopietna.

Kā ziņots, aizvadītajā mačā latviete laukumā pavadīja piecas minūtes un 15 sekundes un punktus neguva, garām grozam aizmetot vienīgo divpunktu metienu un vienīgo tālmetienu.

Tāpat Jēkabsone-Žogota izdarīja vienu rezultatīvu piespēli un bloķēja vienu metienu.

Līdz šim aizvadītajās 14 WNBA regulārā čempionāta spēlēs Jēkabsone-Žogota vidēji guvusi 9,3 punktus, izdarījusi 2,1 rezultatīvu piespēli un izcīnījusi 2,6 atlēkušās bumbas.

Kā ziņots, "Sun" ar deviņām uzvarām 14 aizvadītajās spēlēs atrodas Austrumu konferences kopvērtējuma otrajā vietā.

Nākamo spēli "Sun" aizvadīs otrdien, kad izbraukumā spēkosies ar Talsas "Shock".