Latvijas U-20 izlases basketbolistes piektdien Eiropas čempionātā augstākajā divīzijā, kas notiek Ungārijā, ar 67:64 pārspēja Baltkrievijas vienaudzes, izcīnot pirmo uzvaru turnīrā.

Pēc sīvā cīņā aizvadīta pirmā puslaika Latvijas basketbolistes trešajā ceturtdaļā panāca sev desmit punktu pārsvaru. Arī septiņarpusi minūtes pirms mača beigām Latvijas U-20 izlasei bija desmit punktu pārsvaru, ko Latvijas basketbolistes gandrīz nenosargāja. 1:04 minūti pirms pamatlaika beigām baltkrievietes pietuvojās līdz 64:66, bet atlikušajā laikā Latvijas komanda tomēr nosargāja uzvaru.

Latvijas rindās labākā bija Dita Rozenberga, kura guva 18 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, bet Paula Tomsone guva 15 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas. Baltkrievijas rindās Marija Papova guva 22 punktus un izcīnīja 17 atlēkušās bumbas.

Priekšsacīkstēs A grupā pirmajā spēlē Latvijas basketbolistes ar 66:71 zaudēja Lietuvai, bet sestdien pirmā posma pēdējā spēlē tiksies ar Spāniju.