"TTT Rīga" basketbolistes trešdien piedzīvoja piekto zaudējumu Eirolīgā, savā laukumā ar 49:59 (9:18, 12:6, 17:15, 11:20) piekāpjoties Ungārijas čempionvienībai "Pecs 2010".

Foto galerija

Jau pirmajā ceturtdaļā viešņas parādīja, ka apņēmušās no Rīgas aizbraukt ar uzvaru – 18:9 ungāru kluba labā, turklāt mājinieces ilgi netika pie pirmajiem punktiem. Otrajā ceturtdaļā aina pilnīgi pretēja, jo divreiz vairāk punktu nekā pretinieces guva "TTT Rīga" – 12:6, taču puslaika summā vadībā "Pecs 2010" – 24:21.

Arī trešajā ceturtdaļā ritēja līdzīga cīņa, taču pēdējā spēles nogrieznī rīdzinieces atkal zaudēja ar nozīmīgu punktu starpību, un "Pecs" svinēja uzvaru ar 10 punktu pārsvaru – 59:49.

Tādējādi sešās līdzšinējās Eirolīgas spēlēs "TTT Rīga" izdevies izcīnīt tikai vienu uzvaru, tikai nedaudz labāka situācija ir "Pecs 2010" komandai – šī ungārietēm bija tikai otrā uzvara.

Rezultatīvākās mājiniecēm bija Šavonte Zelū, kura guva 14 punktus, 12 punkti Kvanitras Holingsvortes kontā, viņa izcīnīja arī 15 atlēkušās bumbas. Ungārietēm Kelsija Grifija guva 17 punktus, Aleksandrija Kviglija – 15.

A grupas kopvērtējumā "TTT Rīga" ir pēdējā, sestajā vietā, "Pecs 2010" ir piektajā, bet līderes ir "Cras Basket Taranto" basketbolistes, kuras uzvarējušas piecās no sešām spēlēm.

Nākamo maču Eirolīgā "TTT Rīga" aizvadīs 9. decembrī izbraukumā pret līdervienību, "Cras Basket Taranto".