Latvijas sieviešu basketbola izlase svētdien izcīnīja savu pirmo uzvaru sešās pārbaudes spēlēs, ar 60:59 (9:14, 16:24, 23:12, 6:4, 6:5) pagarinājumā pieveicot Polijas valstsvienību.

Pirmā puslaika beigās un vēl arī otrā puslaika sākumā polietē bija 15 punktus pārsvars, bet Latvijas basketbolistes atspēlējās un 38 sekundes pirms pamatlaika beigām Zane Tamane, realizējot vienu soda metienu, izlīdzināja rezultātu 54:54. Savukārt pagarinājumā uzvaru nesošo soda metienu 15 sekundes pirms beigām iemeta Gunta Baško.

Rezultatīvākā Latvijas rindās ar 19 punktiem bija Elīna Babkina, bet Liene Jansone guva 11 punktus. Polijai 17 punktus guva Elzbjeta Movlika.

Latvijas izlasei šī bija pēdējā spēle pārbaudes turnīrā Čehijā, Karlovi Varos. Atgādinām, ka pārbaudes turnīrā pirmajā spēlē Latvijas izlase ar 69:71 piekāpās Krievijai, bet otrajā mačā ar 64:77 zaudēja mājiniecēm Čehijas basketbolistēm.