Lietuvas sieviešu basketbola izlase pēdējā, trešajā A grupas spēlē Eiropas čempionātā ar 46:57 (8:18, 9:13, 16:15, 13:11) piekāpās Slovākijas valstsvienībai, piedzīvojot pirmo zaudējumu šai turnīrā.

Spēles iznākums tika izšķirts jau pēc pirmā puslaika, pēc kura pārliecinošā vadībā ar 31:17 atradās slovākietes. Neskatoties uz to, ka pārējās divās ceturtdaļās uzvarēja lietuvietes, panākt neizšķirtu un izvirzīties vadībā viņām neizdevās.

Slovākijas izlases rindās rezultatīvākā spēlētāja bija Lūcija Kupčikova ar 18 punktiem, bet Lietuvas izlases labā visvairāk punktu guva Marina Solopova – 14.

Neskatoties uz zaudējumu, Lietuvas komanda jau bija nodrošinājusi sev pirmo vietu A grupas kopvērtējumā un nodrošinājusi vietu čempionāta nākamajā kārtā.

Kā ziņots, pirmajā A grupas mačā lietuvietes uzvarēja turcietes, bet svētdien sensacionāli pieveica Krievijas izlasi.