Eiropas čempionāta finālturnīrā B grupas spēlē piektdien uzvaru grūtā cīņā izcīnīja Serbijas valstsvienība, kas tikai ar 89:80 (22:25, 13:16, 23:23, 31:16) pārspēja Izraēlu.

Serbiem tas bija trešais panākums trīs spēlēs, bet Izraēla piedzīvoja trešo zaudējumu.

Pirmajā puslaikā Izraēlai bija arī desmit punktu pārsvars, pēc trešās ceturtdaļas Izraēla bija vadībā ar 64:58, bet pēdējās ceturtdaļas sākumā serbi ātri panāca izlīdzinājumu 64:64. Vēl divarpus minūtes pirms spēles beigām serbiem bija neliels pārsvars 77:76, taču Nenada Krstiča četri punkti un Duško Savanoviča precīzais trijnieks "apglabāja" Izraēlas cerības uz paglābšanos – 84:76. Atlikušajā laikā Izraēla nespēja kaut ko glābt, un serbi izcīnīja uzvaru ar 89:80.

Serbiem Savanovičs guva 24 punktus, Krstičs guva 18 punktus un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, bet Marko Kešeljs guva 15 punktus.