Latvijas U-19 florbola izlase ceturtdien trešajā pasaules čempionāta mačā ar 4:12 (1:3, 1:7, 2:2) piekāpās Čehijas vienaudžiem, taču iekļuva nākamajā kārtā.

Pēc pirmā perioda rezultāts vēl bija diezgan cerīgs mūsējiem – 1:3, taču otrajā periodā čehi guva septiņus vārtus, kam Latvijas izlase pretī spēja likt tikai vienus, un mača liktenis faktiski bija izšķirts.

Trešais periods noslēdzās ar neizšķirtu, 2:2, taču visā spēlē Latvijas izlasei zaudējums ar 4:12.

Divus vārtus Latvijas komandā guva Andris Rajeckis, pa vieniem - Toms Akmeņlauks un Kaspars Klamers.

Lai iekļūtu sacensību pusfinālā, Latvijas izlasei mačā ar Čehiju bija jāizcīna uzvara vai jāpabeidz spēle ar neizšķirtu, taču arī zaudējuma gadījumā mūsējiem būtu cerības tikt tālāk, ja Igaunijas izlase, ar ko Latvijas U-19 izlase nospēlēja neizšķirti, zaudētu zviedriem ar noteiktu vārtu starpību.

Igauņi Zviedrijas izlasei piekāpās ar 1:19, un Latvijas valstsvienība ieņēma trešo vietu grupā. Pateicoties labākai gūto-zaudēto vārtu attiecībai.