UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā trešdien, 5.martā, iekļuva Itālijas futbola klubs "AS Roma", kas no prestižā turnīra izslēdza Spānijas čempionus "Real Madrid". Pirms divām nedēļām astotdaļfināla pirmajā spēlē Romā ar 2:1 uzvarēja mājinieki, bet trešdien "AS Roma" ar tādu pašu rezultātu uzvarēja Madridē.
Spēles lielāko daļu iniciatīva piederēja "Real Madrid" futbolistiem, kuri gan pie vārtu gūšanas nespēja tikt. Lūzums spēlē iestājās nepilnas 20 minūtes pirms spēles beigām, kad otro brīdinājumu saņēma un laukumu bija spiests atstāt madridiešu aizsargs Pepē.

Neilgi pēc Pepē noraidījuma brazīliešu pussargs Tadejs vadībā izvirzīja "AS Roma", tomēr jau pēc brīža Rauls panāca neizšķirtu 1:1. Uzvaras vārtus spēles pēdējā minūtē Romas klubam guva Mirko Vučiņičs.