Leģendārā futbolista Ronaldo atvadu mačā otrdien Brazīlijas valstsvienība ar rezultātu 1:0 (1:0) pieveica Rumāniju.

Savas 17 gadus ilgās karjeras oficiālajā atvadu spēlē Ronaldo laukumā pavadīja 15 minūtes, bet nespēja izmantot nevienu no trijām radītajām vārtu gūšanas iespējām.

Vienīgos vārtus 21.minūtē guva Freds, kuram tikai atlika pieskarties bumbai, lai tā ielidotu vārtos pēc komandas biedra Nejmara lieliski radītas iespējas.

Citās otrdienas pārbaudes spēlēs Īrijas izlase ar rezultātu 2:0 (1:0) pārspēja Itāliju. Vārtus uzvarētājiem guva Kīts Endrūss un Saimons Kokss.

Vēl Eiropas un pasaules čempione Spānija ar 3:0 (3:0) pārliecinoši pieveica Venecuēlu, bet Krievija nospēlēja neizšķirti 0:0 (0:0) ar Kamerūnu, savukārt Lietuvas izlase ar 0:1 (0:0) piekāpās Norvēģijai.

Kā ziņots, Latvijas izlase, aizvadot ļoti neveiksmīgu cīņas izskaņu, otrdien ar 1:3 (0:0) piekāpās Austrijai.