UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla spēlē Krievijas komanda cska">Maskavas CSKA, spēlējot bez savainotā Latvijas pussarga Aleksandra Cauņas, savā laukumā kompensācijas laikā izrāva neizšķirtu rezultātu 1:1 (0:1) ar slaveno Madrides „Real” komandu.

Mača sākumā abas komandas spēlēja ātru futbolu, izveidot vārtu gūšanas iespējas pie pretinieku vārtiem, taču rezultātu pirmie atklāja „Real” futbolisti, kad pēc CSKA futbolista kļūdas savā soda laukumā, 28.minūtē bumbu ieguva Krištianu Ronaldu, raidot to vārtos. Arī turpinājumā komandas spēlēja atraktīvu futbolu, taču rezultāts nemainījās.

Otrajā puslaikā Madrides komandas spēlētājam Hosē Kalejonam bija iespēja dubultot rezultāta starpību, taču viņa raidījums bija neprecīzs, bet ar labiem pretuzbrukumiem atbildēja maskavieši. Mača pēdējās minūtēs CSKA kontrolēja spēles gaitu un bieži uzbruka uz „Real” vārtiem, un kompensācijas laikā Pontuss Vernblums ar sitienu no soda laukuma vidus panāca neizšķirtu 1:1.

Abu komandu atbildes spēle notiks 14.martā Madridē, un ļoti iespējams, ka šajā cīņā varēs piedalīties arī Cauņa.