Latvijas futbola izlases pussargs Oļegs Laizāns pirmdien ar gūtiem vārtiem debitēja Krievijas pirmās līgas komandas Krasnojarskas "Jeņisej" rindās.

"Jeņisej" valsts pirmās līgas čempionāta otrās kārtas mačā izbraukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (1:1) ar Jekaterinburgas klubu "Ural".

Laizāns jau spēles astotajā minūtē atklāja rezultātu, bet neizšķirtu laukuma saimnieki panāca pašā pirmā puslaika izskaņā, kad precīzs bija Spartaks Gogņijevs.

Aizvadītajā mačā Laizāns laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Savukārt Krievijas pirmās līgas čempionāta pirmās kārtas spēlē, kurā "Jeņisej" ar 2:1 savā laukumā uzvarēja Jaroslavļas "Šiņņik" vienību, Laizāns nebija iekļauts savas komandas pieteikumā.

Aizvadītajā sezonā "Jeņisej" ieņēma desmito vietu pirmās līgas kopvērtējumā.

Kā ziņots, 25 gadus vecais Laizāns pagājušo sezonu aizvadīja Polijas klubā Lodzas LKS, kura sastāvā laukumā devās vien trijos mačos.

Laizāns savu karjeru sāka "Skonto" komandā, bet 2010.gadā viņš uz pusgadu tika izīrēts citam Polijas klubam Gdaņskas "Lechia". Šajā vienībā viņam neizdevās nostiprināties un īres līgums netika pagarināts.

2010.gada augustā Laizāns pievienojās tā brīža Latvijas pirmās līgas čempionāta līdervienībai "Gulbene 2005", bet pagājušā gada februārī pussargs pārgāja uz "Ventspils" komandu.

Latvijas izlasē Laizāns aizvadījis deviņas spēles, kurās ar precīziem sitieniem nav izcēlies.