Amerikas kausa izcīņas futbolā jeb "Copa America" turnīrā svētdien 15.reizi komandas pastāvēšanas vēsturē triumfēja Urugvajas valstsvienība.

Finālmačā Urugvajas izlase ar rezultātu 3:0 (2:0) pieveica Paragvajas valstsvienību.

Rezultātu 11.minūtē atklāja Luiss Suaress, bet pirmā puslaika izskaņā Djego Forlans dubultoja Urugvajas izlases pārsvaru. Otrā puslaika beigās Forlans guva savus otros vārtus mačā un panāca cīņas galīgo iznākumu - 3:0.

Urugvajas izlase pēdējo reizi "Copa America" turnīrā bija triumfējusi 1995.gadā. Tāpat Urugvaja ar 15 tituliem tagad kļuva par sacensību rekordisti.

Kā ziņots, spēlē par trešo vietu sestdien Peru izlase ar 4:1 (1:0) pārliecinoši pārspēja Venecuēlas valstsvienību.

Jau vēstīts, ka pusfināla mačos Urugvaja ar 2:0 (0:0) uzvarēja Peru valstsvienību, bet Paragvaja pēcspēles sitienu sērijā ar 5:3 uzvarēja Venecuēlu.

Nākamais "Copa America" turnīrs notiks 2015.gadā Brazīlijā, kur risināsies arī 2014.gada Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs.