UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē trešdien Sanktpēterburgas "Zenit" futbolisti savā laukumā aptuveni -10 grādu salā ar 3:2 (1:1) pieveica Portugāles vienību "Benfica".

Abu komandu atbildes spēle 6.martā notiks Lisabonā.

Vēl pirmdien komandas treniņu aizvadīja -19 grādu salā, tomēr līdz trešdienai Sanktpēterburgā gaisa temperatūra kļuva nedaudz siltāka, un UEFA speciālā komisija ļāva aizvadīt spēli.

Rezultatīvā cīņā komandas ar dažu minūšu intervālu ik pa laikam apmainījās ar vārtu guvumiem. 20.minūtē Maksi Pereira vadībā izvirzīja viesus , bet jau pēc septiņām minūtēm Romāns Širokovs izlīdzināja rezultātu. 71.minūtē Sergejs Semaks vadībā jau izvirzīja mājiniekus, trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Oskars Kardoso izlīdzināja rezultātu, bet uzvaras vārtus "Zeņit" labā priekšpēdējā minūtē guva Širokovs.