Latvijas hokeja izlases vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvētā Hantimansijskas "Jugra" komanda piektdien piedzīvoja ceturto zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijā, izstājoties no turpmākā turnīra.

Sērijas sestajā spēlē "Jugra" savā laukumā piekāpās Magņitogorskas "Metallurg" komandai ar 1:4 (0:0, 1:3, 0:1).

Sērijā līdz četrām uzvarām "Jugra" piedzīvoja zaudējumu ar 2-4, kaut vēl pēc trešās spēles atradās vadībā ar 2-1.

Masaļskis laukumā pavadīja visu maču, šoreiz atvairot tikai 16 no 20 pretinieku metieniem.

Uzvarētājiem pa vieniem vārtiem guva Tomašs Rolineks, Juhamati Āltonens, Deniss Platonovs un Gļebs Kļimenko, bet "Jugra" vienībā vienīgo reizi precīzs bija Dmitrijs Altarjovs.

Tagad Austrumu konferencē vēl nav noslēgusies viena ceturtdaļfināla sērija, kurā Latvijas aizsarga Māra Jasa pārstāvētā Ņižņekamskas "Ņeftehimik" komanda ar 3-2 atrodas vadībā cīņā ar regulārā čempionāta spēcīgāko komandu Omskas "Avangard".

Vēl divās sērijās līgas čempionvienība Kazaņas "Ak Bars" ar 4-0 pārspēja Astanas "Baris" vienību, bet Ufas "Salavat Julajev" komanda četrās cīņās pieveica Latvijas aizsarga Georgija Pujaca pārstāvēto Novosibirskas "Sibirj" vienību.