Vācijas bundeslīgas (DEL) čempionāta finālā piektdien nespēja iekļūt Krēfeldes "Pinguine", tādējādi Latvijas valstsvienībai tuvākajā laikā varēs pievienoties šīs komandas uzbrucējs Herberts Vasiļjevs.

"Pinguine" piektdien pusfināla sērijas trešajā spēlē ar 1:2 otrajā pagarinājumā zaudēja Volfsburgas "Grizzly Adams", piekāpjoties visā sērijā ar 0-3.

Vasiļjevs pēdējā mačā izcēlās ar 32 soda minūtēm. Otrajā pagarinājumā strīdīgā situācijā, kad pretinieka hokejistam bija nokritusi ķivere, tiesnesis Vasiļjevam iedeva 2+10 minūšu sodu. Vairākumu gan "Grizzly Adams" neizmantoja, taču neilgi pēc vairākuma Volfsburgas komanda guva uzvaras vārtus. Uzreiz pēc uzvaras vārtu gūšanas Vasiļjevs pauda neapmierinātību, par ko vēl papildus saņēma 20 soda minūtes.