U-18 pasaules čempionāta 1.divīzijas A grupas pirmajā spēlē uzvaru pirmdien svinēja Kazahstānas izlase, kas pagarinājumā ar 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 1:0) uzvarēja Ungārijas valstsvienību.

Pēc pirmā perioda vadībā bija izvirzījusies Ungārijas komanda, kuras labā 15. minūtē vārtus guva aizsargs Marks Ifantidis. Otrais periods beidzās ar neizšķirtu 1:1, taču vadībā ar 2:1 joprojām atradās ungāri, un tikai nepilnas četras minūtes pirms mača beigām Nurlans Kabijevs rezultātu izlīdzināja, panākot 2:2.

Uzvaras vārtus pagarinājuma ceturtajā minūtē Kazahstānas izlases labā guva Antons Sagadejevs, turklāt kazahi šai epizodē spēlēja mazākumā.

Čempionāta otrajā mačā vakara spēlē tiksies Latvijas un Itālijas izlases.

Par ceļazīmi uz elites divīziju Rīgā cīnās piecas komandas – Latvijas, Kazahstānas, Itālijas, Ungārijas un Lielbritānijas izlases.