Čehijas hokeja izlase trešdien kā vienīgā priekšsacīkstes pabeidza bez zaudētiem punktiem, D grupas pēdējā mačā ar 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) pieveicot Somijas valstsvienību.

Tādējādi pasaules čempioni čehi nodrošināja sev pirmo vietu D grupā un pirms otrā posma viņiem ir labas izredzes uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Otrā perioda piektajā minūtē skaitlisko vairākumu Čehijai realizēja Milans Mihāleks, bet pēdējās trešdaļas sākumā Jaromīrs Jāgrs panāca jau 2:0. Somi vienīgos vārtus guva tikai 19 sekundes pirms mača beigām, kad bija jau nomainījuši vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju – precīzs bija Ansi Salmela.

Turpinot iepriekšējos gados iesākto tradīciju, portāls "Delfi" pēc katra mača piedāvā līdzjutējiem izvēlēties savus spēles labākos spēlētājus.

$t1='cehija'; $t2='somija'; include "$includes_dir/projects/hockey2011/delfistar/bestplayer5.inc"; ?>