2011.gada pasaules čempionātu pārliecinoši sestdien uzsāka ASV izlases hokejisti, kuri C grupas cīņā ar 5:1 (2:0, 1:1, 2:0) pārspēja Austrijas valstsvienību.

Vēl šajā grupā ir Norvēģija un Zviedrija, kuras savstarpējo spēli aizvadīs sestdienas vakarā.

Amerikāņiem pārsvars bija nenoliedzams, lai gan pirmos vārtus viņi guva tikai 15.minūtē, kad precīzs bija Kriss Kreiders. Pirmā perioda beigās otros vārtus amerikāņiem guva Bleiks Vīlers, otrā perioda 14.minūtē Marko Pevals samazināja starpību, bet otrās trešdaļas izskaņā Jans Ščastnijs atjaunoja ASV izlasei drošāku pārsvaru.

Pēdējā trešdaļā ASV izlases rindās vēl izcēlās Kevins Šatenkirks un Kregs Smits, nodrošinot amerikāņiem pārliecinošu uzvari ar 5:1.

Viens no šī mača galvenajiem tiesnešiem bija Latvijas soģis Eduards Odiņš.

Turpinot iepriekšējos gados iesākto tradīciju, portāls "Delfi" pēc katra mača piedāvā līdzjutējiem izvēlēties savus spēles labākos spēlētājus.

$t1='asv'; $t2='austrija'; include "$includes_dir/projects/hockey2011/delfistar/bestplayer5.inc"; ?>