Situāciju turnīrā par palikšanu augstākajā divīzijā sestdien saasināja Austrijas hokeja izlase, kas otrajā spēlē "izdzīvošanas turnīrā" ar 3:2 (1:0, 1:2, 1:0) pieveica Slovēnijas valstsvienību.

Austrija zaudējuma gadījumā būtu atvadījusies no elites, taču tagad pirms pēdējās kārtas visām četrām komandām turnīrā ir pa trīs punktiem. Tādējādi pēdējās spēlēs Latvijas-Austrijas un Baltkrievijas-Slovēnijas dueļu uzvarētāji saglabās vietu augstākajā divīzijā, bet zaudētāji izkritīs uz pirmo divīziju.

Pirmā perioda izskaņā Gerhards Unterlugauers guva austriešiem pirmos vārtus, bet otrā perioda piektajā minūtē Tomass Rafls panāca jau 2:0. Tomēr slovēņi no sarežģītās situācijas spēja izķepuroties un otrās trešdaļas pēdējās trīsarpus minūtēs Tomašs Racingers un Davids Rodmans izlīdzināja rezultātu.

Uzvaru austriešiem atnesa Rafaela Rotera pēdējās trešdaļas sestajā minūtē gūtie vārti.

Turpinot iepriekšējos gados iesākto tradīciju, portāls "Delfi" pēc katra mača piedāvā līdzjutējiem izvēlēties savus spēles labākos spēlētājus.

$t1='slovenija'; $t2='austrija'; include "$includes_dir/projects/hockey2011/delfistar/bestplayer5.inc"; ?>