Graujošu uzvaru pēdējā un izšķirošajā spēlē cīņā par palikšanu pasaules čempionāta augstākajā divīzijā svētdien izcīnīja Baltkrievijas hokeja izlase, kas ar 7:1 (2:0, 3:1, 2:0) pieveica Slovēniju.

Tādējādi Slovēnija, kā arī Austrija, kas ar 1:4 zaudēja Latvijai, nākamgad spēlēs pasaules čempionāta pirmajā divīzijā.

Baltkrievija pamatus uzvarai ielika jau sākumā, kad septītajā un astotajā minūtēs precīzi bija Sergejs Demagins un Andrejs Kosticins. Otrajā periodā Andrejs Stepanovs izmantoja lielo vairākumu, gūstot baltkrieviem trešos vārtus, bet tad slovēņiem vienus vārtus guva Roberts Saboličs. Tomēr Baltkrievija arī pēc zaudētajiem vārtiem turpināja dominēt un Andrejs Mihailovs ar Kosticinu panāca 5:1.

Pēdējā trešdaļā vēl divus vārtus guva Mihailovs, tādējādi sasniedzot "hat trick", bet Baltkrievija ar graujošu uzvaru pabeidza pasaules čempionātu. Noslēguma kopvērtējumā baltkrievi ierindojās 14.vietā.

Turpinot iepriekšējos gados iesākto tradīciju, portāls "Delfi" pēc katra mača piedāvā līdzjutējiem izvēlēties savus spēles labākos spēlētājus.

$t1='baltkrievija'; $t2='slovenija'; include "$includes_dir/projects/hockey2011/delfistar/bestplayer5.inc"; ?>