Par nelielu pārsteigumu pasaules čempionātā sestdien parūpējās Dānijas hokeja izlase, kas otrajā posmā ar 4:3 (1:1, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos pieveica līdz šim ļoti stabili spēlējošo Vācijas valstsvienību.

Tomēr, lai saglabātu cerības uz vietu ceturtdaļfinālā, dāņiem bija nepieciešams uzvarēt pamatlaikā, bet tagad pēc uzvaras tikai "bullīšos" Dānijai nav pat teorētiskas iesējas iekļūt ceturtdaļfinālā.

Pamatlaikā Dānijai neizšķirtu divarpus minūtes pirms beigu signāla nodrošināja Niklass Hardts, bet vēl pamatlaikā vārtus guva Mikels Bodkers un Madss Bodkers. Mikels Bodkers arī realizēja izšķirošo "bullīti", bet Vācijai vārtus guva Kevins Lavalle, Aleksandrs Barta un Džons Trips.

Turpinot iepriekšējos gados iesākto tradīciju, portāls "Delfi" pēc katra mača piedāvā līdzjutējiem izvēlēties savus spēles labākos spēlētājus.

$t1='danija'; $t2='vacija'; include "$includes_dir/projects/hockey2011/delfistar/bestplayer5.inc"; ?>