Krievijas hokeja izlase pasaules čempionāta otro posmu ceturtdien uzsāka ar smagu uzvaru – pateicoties Sergeja Zinovjeva "hat trick", Krievija ar 4:3 (1:2, 2:0, 1:1) pieveica Latvijas pāridarītāju Dāniju.

Pirmajā periodā dāņi no 0:1 panāca 2:1, pēdējā trešdaļā samazināja starpību līdz 3:4, pēdējās divas minūtes (nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju) dominēja, tomēr panākt vismaz neizšķirtu nespēja.

Zinovjevs ir pirmais hokejists, kurš šī gada pasaules čempionātā gūst trīs vārtus vienā spēlē. Vēl Krievijai vārtus guva Jevgeņijs Artjuhins, dāņiem divus vārtus guva Niklass Hardts, vienus – Mikels Bodkers.

Krievija līdz ar uzvaru spērusi platu soli pretī iekļūšanai ceturtdaļfinālā, bet dāņi pēc zaudējuma praktiski atvadījušies no cerībām vēl pacīnīties par vietu labāko astotniekā.

Turpinot iepriekšējos gados iesākto tradīciju, portāls "Delfi" pēc katra mača piedāvā līdzjutējiem izvēlēties savus spēles labākos spēlētājus.

$t1='krievija'; $t2='danija'; include "$includes_dir/projects/hockey2011/delfistar/bestplayer5.inc"; ?>