Uzvaru pasaules hokeja čempionāta spēlē pirmdien izcīnīja Francijas izlase, kas ar rezultātu 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) pārspēja Baltkrievijas valstsvienību, turpinot cīņu par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Mača rezultātu atklāja Baltkrievijas izlases spēlētājs Aleksejs Kaļužnijs, kurš precīzs bija devītajā minūtē. Izlīdzināju Francija panāca 38.minūtē, kad ripu vārtos raidīja Kevins Hekvefeils. Šajā epizodē traumu guva Baltkrievijas izlases vārtsargs Vitālijs Kovaļs, kura vietu vārtos ieņēma Dmitrijs Milčakovs.

Turpinājumā spēles iniciatīva piederēja Baltkrievijai, bet pretuzbrukumos vairāk metienus izdarīja Francijas izlase. Uzvaru francūžiem nodrošināja Johans Auvitu, ripu raidot vārtos pēdējā minūtē.

Francija pēc šīs uzvaras turpina cīņu par iekļūšanu ceturtdaļfinālā. Viss izšķirsies pēdējā spēlē ar Slovākiju, kurā Francijai vajag uzvarēt pamatlaikā.

Portāls "Delfi" arī šogad līdzjutējiem piedāvā izvēlēties savu spēles zvaigzni. Pēc katras pasaules čempionāta spēles nobalso par savu mača favorītu!!!

$t1='baltkrievija'; $t2='francija'; include("/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2012/delfistar/bestplayer5.inc");?>