Uzvaru pasaules čempionāta spēlē pirmdien izcīnīja Somijas hokeja izlase, kas ar rezultātu 4:1 (0:0, 3:0, 1:1) pieveica Kazahstānas vienību.

Spēles pirmie vārti tika gūti tikai 24.minūtē, kad ar precīzu raidījumu izcēlās Jusi Jokinens, bet līdz otrās trešdaļas beigām precīzi bija arī Miko Mēnpā un Valteri Filpula, panākot trīs vārtu pārsvaru. Filpula trešā perioda sākumā panāca 4:0 Somijas izlases labā, bet, kad līdz spēles beigām bija palikušas desmit minūtes, goda vārtus Kazahstānai guva Konstantīns Puškarjovs.

Ar šo maču abas komandas noslēdza apakšgrupu turnīru. Somija A grupā jau nodrošinājusi vietu nākamajā kārtā, bet Kazahstāna zaudēja vietu pasaules čempionāta spēcīgākajā divīzijā, jo A grupā palika pēdējā vietā ar vienu punktu septiņās spēlēs.

Portāls "Delfi" arī šogad līdzjutējiem piedāvā izvēlēties savu spēles zvaigzni. Pēc katras pasaules čempionāta spēles nobalso par savu mača favorītu!!!

$t1='somija'; $t2='kazahstana'; include("/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2012/delfistar/bestplayer5.inc");?>