Aizvadītā gada pasaules čempioni hokejā Somija izcīnīja uzvaru šī gada turnīra pirmajā spēlē, ar rezultātu 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) pārspējot Baltkrieviju.

Uzvarētājiem spēles vienīgos vārtus pirmās trešdaļas pēdējā minūtē guva Janne Nīskala. Tikmēr Somijas vārtsargs Kari Lehtonens atvairīja 21 pretinieku metienu, savukārt Baltkrievijas vārtu vīrs Vitālijs Kovaļs spēja atvairīt 37 no 38 raidījumiem.

Abas komandas spēlē A grupā, kur vēl spēkosies ar ASV, Kanādas, Slovākijas, Francijas, Šveices, un Kazahstānas vienībām.

Portāls "Delfi" arī šogad līdzjutējiem piedāvā izvēlēties savu spēles zvaigzni. Pēc katras pasaules čempionāta spēles nobalso par savu mača favorītu!!!

$t1=somija; $t2='baltkrievija'; include("/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2012/delfistar/bestplayer5.inc");?>