2012.gada pasaules čempionāta pirmajā spēlē piektdien Helsinkos ASV hokeja izlase pārliecinoši ar 7:2 (1:1, 3:1, 3:0) pieveica Francijas valstsvienību.

Amerikāņi francūžu pretestību salauza tikai spēles otrā pusē, jo vēl otrā perioda pēdējā minūtē francūži zaudēja tikai ar 2:3. Tomēr otrās trešdaļas pēdējās sekundēs francūži ielaida vienus vārtus un tad pēdējā trešdaļā vēl zaudēja trīs vārtus – pārliecinoša amerikāņu uzvara ar 7:2.

Par pasaules čempionāta pirmo vārtu autoru kļuva francūzis Nikolā Bēšs, kurš ripu vārtos raidīja pēc francūžu skaisti izspēlēta pretuzbrukuma, bet vēl vienus vārtus francūžiem guva Pjērs Eduards Belemārs. Amerikāņiem divus vārtus guva Kails Okpozo, bet pa vieniem – kapteinis Džeks Džonsons, Bobijs Raians, Makss Pakoreti, Džims Sleiters un Džefs Petrijs.

Portāls "Delfi" arī šogad līdzjutējiem piedāvā izvēlēties savu spēles zvaigzni. Pēc katras pasaules čempionāta spēles nobalso par savu mača favorītu!!!

$t1='asv'; $t2='francija'; include("/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2012/delfistar/bestplayer5.inc");?>