Latvijas sportiste Aiga Grabuste ceturtdien izcīnīja trešo vietu IAAF "World Challenge" sērijas septiņcīņas sacensībās, kas divas dienas risinājās Čehijas pilsētā Kladno.

Šo pozīciju Latvijas sportiste ieņēma arī pēc trešdien notikušajām pirmajām četrām disciplīnām.

Ceturtdien sportistes sacentās atlikušajās trīs disciplīnās - tāllēkšanā, šķēpmešanā un 800 metru skrējienā.

Tāllēkšanā Grabuste aizlēca 6,65 metrus tālu, kas bija labākais rezultāts starp visām dalībniecēm, šķēpmešanas sacensībās Latvijas sportiste uzrādīja rezultātu 43,13 metri, kas viņai deva ceturto vietu, bet 800 metru distanci Grabuste veica divās minūtēs un 13,68 sekundēs, ieņemot piekto vietu savā skrējienā.

Septiņu disciplīnu summā Grabuste tika pie 6252 punktiem, bet uzvaru ar 6773 punktiem izcīnīja krieviete Tatjana Černova. Tikmēr otrā palika Polijas sportiste Karolina Timinska, kura summā savāca 6516 punktus.