Latvijas soļotājs Edgars Gjačs piektdien izcīnīja 20.vietu Barselonā notiekošajā pasaules junioru čempionātā vieglatlētikā desmit kilometru distancē.

Gjačs finišēja pēc 43 minūtēm un 10,59 sekundēm, sasniedzot jaunu personisku rekordu.

Par pasaules junioru čempionu kļuva kolumbietis Eiders Arevalo, kurš distanci veica 40 minūtēs un 9,74 sekundēs, sasniedzot jaunu šīs sezonas labāko rezultātu pasaulē starp junioriem.

Otrajā vietā tikmēr ierindojās Aleksandrs Ivanovs no Krievijas, kura rezultāts bija 40 minūtes un 12,90 sekundes, bet trešais palika ķīnietis Su Cjuaņjui, kurš finišēja pēc 40 minūtēm un 16,87 sekundēm.

Jāpiebilst, ka Ivanovs un Cjuaņjui sasniedza jaunus personiskos rekordus.

Kā ziņots, no Latvijas sportistiem līdz šim labāko rezultātu pasaules čempionātā trešdien sasniedza Dairis Rinčs, kurš izcīnīja devīto vietu tāllēkšanā.

Pasaules čempionāts ilgs līdz svētdienai. Tajā kopā startēs septiņi Latvijas sportisti.