Uzvaru "Bigbank" Zelta līgas vasaras sezonas atklāšanas sacensībās vieglatlētikā sestdien šķēpmešanas disciplīnā izcīnīja Latvijas rekordists Vadims Vasiļevskis, turklāt uzrādot šīs sezonas labāko rezultātu pasaulē.

Vasiļevskis sacensībās triumfēja ar 88,22 metrus tālu metienu.

Tikmēr trešajā vietā sacensībās ierindojās pasaules junioru rekordists Zigismunds Sirmais, kurš šķēpu meta 80,59 metru tālumā, bet Ainārs Kovals ar 77,56 metrus tālu raidījumu ieņēma ceturto pozīciju.

Sacensībās startēja vēl vairāki Latvijas sportisti, no kuriem pieci kāpa uz godalgoto sportistu pjedestāla.

Normunds Pūpols augstlēkšanā ar rezultātu 2,20 metri izcīnīja otro vietu, Mareks Ārents kārtslēkšanā ar rezultātu 4,92 metri arī tika pie otrās vietas, bet vēl vienu sudraba medaļu 400 metru barjerskrējienā izcīnīja Maksims Semjonovs, kurš finišēja pēc 54,61 sekundes.

Savukārt Laura Ikauniece ar rezultātu 25,60 sekundes izcīnīja trešo vietu 200 metru distancē, kamēr tāllēkšanas sektorā trešā ar 6,43 metrus tālu lēcienu bija Lauma Grīva.

Turpmākās "Bigbank" Zelta līgas vasaras sezonas sacensības notiks 7.jūnijā Rakverē, 30.jūnijā Raplamā, 12.jūlijā Jogevā un 9.augustā Viljandi.

"Bigbank" Zelta līga ir Baltijas lielākās vieglatlētikas sacensības. Vasarā sacensības risinās piecās kārtās, bet ziemā - trijās kārtās telpās.