Latvijas BMX riteņbraucējs Edžus Treimanis svētdien Eiropas čempionāta sezonu noslēdza kopvērtējuma otrajā pozīcijā.

Pēdējā, 12.posmā Treimanis finālā izcīnīja ceturto vietu, bet summā viņš tika pie 284 punktiem.

Pārliecinoši par Eiropas čempionu ar 382 punktiem kļuva francūzis Žorī Dodē, bet Treimaņa tuvākais sekotājs Tomā Hamons no Francijas latvietim zaudēja tikai septiņus punktus.

Vēl 12.posmā finālā elites klasē iekļuva arī Rihard Veide, kurš finišēja astotajā vietā.

No pārējiem Latvijas sportistiem Kristers Lejiņš nepārvarēja pusfinālu, Artūrs Matisons, Kristers Taims un Kaspars Ernstsons apstājās jau astotdaļfinālā, bet Toms Skujiņš nepārvarēja priekšsacīkstes.

Šajā posmā nestartēja 2008.gada Pekinas olimpisko spēļu čempions Māris Štrombergs, kurš sestdien notikušajā 11.posmā izcīnīja trešo vietu.

Sieviešu elites klasē Sandra Aleksējeva šoreiz nepārvarēja pusfināla barjeru. Savukārt junioriem Kristaps Vinters izcīnīja sesto vietu, bet Elvis Puroms un Roberts Bāriņš aizkļuva līdz ceturtdaļfinālam, bet Klāvs Lisovskis izstājās astotdaļfinālā.