Denisam Čerkovskim ceturtdien neizdevās pēdējā disciplīnā - skriešanā - pilnībā atgūt jāšanā zaudēto, un Latvijas pieccīņieks izcīnīja 4.vietu Atēnu olimpiskajās spēlēs.

Pēc trim disciplīnām - šaušanas, paukošanas un peldēšanas - Čerkovskis turējās 3.vietā, taču ne tik veiksmīgs starts jāšanā viņu atvirzīja uz 8.vietu. Sacensību noslēgumā Čerkovska rēķinā bija 5356 punkti.

Uzvarēja krievs Andrejs Mojisejevs , kurš guva 5480 punktus, bet sudraba medaļu izcīnīja Lietuvas pieccīņieks Andrejs Zadņeprovskis (5428). Par bronzas laureātu kļuva čehs Libors Čapalīni (5392).

Šaušanā Čerkovskis guva 1096 punktus, paukošanā - 916, peldēšanā - 1252, jāšanā - 1004, bet skriešanā - 1088 punktus. Paukošanā Čerkovskis sasniedza dalītu otro labāko rezultātu, savukārt skriešanā viņš bija trešais. Krosa distancē Čerkovskis spēja tikt garām četriem konkurentiem, tomēr līdz trešajai vietai nepakāpās.

Piektdien modernajā pieccīņā startēs sievietes, kuru vidū būs arī Jeļena Rubļevska.

Piedāvājam ielūkoties papildinātajā Atēnu Olimpiādes foto galerijā!