Latvijas džudisti Vladimirs Osnačs un Viktors Reško svētdien izcīnīja otrās vietas Tallinā notiekošā Pasaules kausa izcīņas posmā.

Svara kategorijā virs 100 kilogramiem Osnačam sākotnēji pietika ar vienu uzvaru, lai iekļūtu pusfinālā. Turpinājumā viņš pieveica Nīderlandes sportistu Lūku Verbiju, bet finālā piekāpās lietuvietim Marjam Paškevičam.

Tikmēr svara kategorijā līdz 100 kilogramiem pusfinālu bija sasnieguši gan Jevgēņijs Borodavko, gan Reško.

Borodavko iekļūšanai pusfinālā vajadzēja izcīnīt uzvaras divās apakšgrupas cīņās, bet Reško izcīnīja trīs panākumus.

Pēc tam Borodavko pusfinālā piekāpās ukrainim Viačeslavam Deņisovam, bet Reško pieveica slovākieti Martinu Janatu.

Borodavko nācās sacensties "gandarījuma turnīra" finālmačā, kurā viņš piekāpās ukrainim Artjomam Blošenko un palika piektajā vietā, bet Reško fināla cīņā zaudēja Deņisovam.

No pārējiem Latvijas sportistiem svētdien svara kategorijā līdz 81 kilogramam Konstantīns Ovčiņņikovs zaudēja jau pirmajā cīņā, bet svara kategorijā līdz 90 kilogramiem Andrejam Tomašovam sacensības noslēdzās pēc otrajā cīņā piedzīvotas neveiksmes.

Kā ziņots, sestdien pie otrās vietas svara kategorijā līdz 60 kilogramiem tika Latvijas džudists Andrejs Magers.

Vēl svara kategorijā līdz 66 kilogramiem Oļegs Fiļipovs ierindojās septītajā vietā.