Latvijas džudists Jevgēņijs Borodavko svētdien izcīnīja trešo vietu Pasaules kausa posmā Tallinā, vēsta sacensību oficiālā mājaslapa internetā.

Svara kategorijā līdz 100 kilogramiem Latvijas sportists pirmajā cīņā pieveica igauni Mihelu Jēmegi, bet otrajā kārtā pārspēja Vitāliju Poļanski no Ukrainas. Pusfinālā Borodavko zaudēja Francijas džudistam Tjerī Fabrē, bet gandarījuma turnīrā pieveica grieķi Dionīsu Iljadi, izcīnot trešo vietu.

Svara kategorijā virs 100 kilogramiem piekto vietu ieņēma Latvijas sportists Vladimirs Osnačs. Pirmajā cīņā viņš pieveica Denisu Smoldarcevu no Igaunijas, bet pusfināla cīņā Osnačs atzina ukraiņa Staņislava Bondarenko pārākumu. Savukārt gandarījuma cīņā par trešo vietu pret Polijas sportistu Gžegožu Eitelu Latvijas sportists uz tatami neizgāja.

Vēl trīs Latvijas džudisti svētdien zaudēja jau pirmajās cīņās.

Svara kategorijā līdz 81 kilogramam Konstantīns Ovčiņņikovs piekāpās polim Lukašam Blaham, savukārt svara kategorijā līdz 90 kilogramiem Māris Dembovskis zaudēja Sergejam Marmeļukam no Igaunijas, bet Mārtiņš Lūkins piekāpās Grieķijas sportistam Iljasam Iljadisam.

Jau ziņots, ka sestdien svara kategorijā līdz 60 kilogramiem piekto vietu izcīnīja Latvijas sportists Andrejs Magers.