Latvijas džudists Andrejs Magers sestdien izcīnīja piekto vietu Pasaules kausa posmā Tallinā, vēsta sacensību oficiālā mājaslapa internetā.

Svara kategorijā līdz 60 kilogramiem Magers pirmajā cīņā pieveica itālieti Fabio Andreoli, bet otrajā cīņā Latvijas sportists pārspēja Somijas džudistu Valteri Jokinenu, iekļūstot pusfinālā, kur zaudēja čeham Pavelam Petrikovam. Savukārt cīņā par trešo vietu Magers atzina Ukrainas sportista Maksima Korotuna pārākumu, sacensību noslēgumā ieņemot piekto vietu.

Savukārt otrs Latvijas pārstāvis svara kategorijā līdz 60 kilogramiem Dmitrijs Kozlovs jau pirmajā cīņā zaudēja Korotunam un no sacensībām izstājās.

Svara kategorijā līdz 66 kilogramiem Latvijas džudists Juris Bogdanovičs pirmajā cīņa pieveica Lietuvas pārstāvi Albertu Tečovu, bet otrajā cīņā zaudēja igaunim Kunteram Rotbergam. Savukārt gandarījuma turnīra pirmajā cīņā Bogdanovičs piekāpās Baltkrievijas sportistam Dmitrijam Šeršanam, ieņemot septīto vietu.

Otrs Latvijas pārstāvis svara kategorijā līdz 66 kilogramiem Maksims Morozovs pirmajā cīņā atzina ukraiņa Serhija Drebota pārākumu.

Savukārt svara kategorijā līdz 73 kilogramiem Latvijas pārstāvis Levs Joffe pirmajā cīņā pieveica Igaunijas sportistu Maitu Mikkelsāru, bet otrajā cīņā zaudēja polim Tomašam Adamjecam, izstājoties no sacensībām.

Pasaules kausa posms Tallinā noslēgsies svētdien.