Latvijas džudists Gļebs Talalujevs, kas startē svara kategorijā līdz 90 kg, kļuva par čempionu Eiropas Džudo savienības turnīrā sportistiem līdz 17 gadiem, kas risinājās Čehijas pilsētā Teplicē, informē Latvijas Džudo federācija.

Talalujevs pirmajās sacensību kārtās uzvarēja Vācijas džudistu Danniju Hanke, Romānu Demidenko no Ukrainas un Jalilu Šukurovu no Azerbaidžānas. Pusfinālā Latvijas pārstāvis bija pārāks pār Francijas džudistu Aleksu Olartu, bet finālā uzvarēja Temirlanu Kulbaju no Kazahstanas.

Turnīrs Teplicē bija priekšpēdējais sagatavošanas posms pirms Latvijas U-17 džudo komandas dalības Eiropas meistarsacīkstēs un Eiropas Jaunatnes Olimpiskajās dienās.