Neveiksmīgi Starptautiskās vieglatlētikas federāciju asociācijas (IAAF) sezonas noslēguma sacensībās svētdien startēja Latvijas šķēpmetēji Vadims Vasiļevskis un Ēriks Rags.
Vasiļevskis, kurš augustā Atēnu olimpiskajās spēlēs izcīnīja sudraba medaļu, Monako ar 76,28 metrus tālu raidījumu bija tikai astotais, bet Rags palika pēdējā - devītajā vietā. Turklāt Raga labākajā mēģinājumā raidītais šķēps lidoja vien līdz 72,67 metru atzīmei.

Par uzvarētāju kļuva Bro Grīrs no ASV, kurš šķēpu raidīja 87,68 metrus tālu. Otrais labākais rezultāts - 82,52 metri - bija olimpiskajam čempionam norvēģim Andreasam Torkildsenam, bet trešo vietu izcīnīja veterāns Jans Žeļeznijs, kurš jau paziņojis, ka pēc šīs sezonas beigs sportista karjeru.