Pēc atlikušo sportistu iesaistīšanās sacensībās, svētdien noskaidrojies, ka Latvijas svarcēlājs Artjoms Ivanovs Parīzē notiekošajā pasaules čempionātā svara kategorijā virs 105 kilogramiem ierindojies 37.vietā.

Jau vēstīts, ka sestdien Ivanovs ieņēma astoto vietu zemākās - D grupas - sacensībās.

Ivanovs raušanā pacēla 145 kilogramus, bet grūšanā tika galā ar 185 kilogramus smagu stieni, kas summā deva 330 kilogramus.

Kopumā D grupā startēja desmit svarcēlāji.

Par pasaules čempionu šajā svara kategorijā svētdien kļuva irānis Behdads Salimikordasiabi, kurš raušanā pacēla 214 kilogramus, grūšanā iespēja 250 kilogramus un summā tika pie 464 kilogramiem, aizstāvot pirms gada izcīnīto pasaules čempiona titulu.

Ivanovs kopējā ieskaitē apsteidza tikai divus sportistus, bet četri palika bez rezultāta.

Jau vēstīts, ka svara kategorijā līdz 105 kilogramiem 15.vietā ierindojās Artūrs Plēsnieks.

Šajā pasaules čempionātā traumas dēļ nepiedalījās divkārtējais olimpisko spēļu medaļnieks Viktors Ščerbatihs.

Pasaules čempionāts Parīzē bija vienas no divām atlases sacensībām uz 2012.gada Londonas olimpiskajām spēlēm.