Pasaules junioru čempionātā svarcelšanā svētdien svara kategorijā līdz 105 kilogramiem bronzas medaļu izcīnīja Latvijas sportists Artūrs Plēsnieks, vēsta sacensību mājaslapa internetā.

Raušanā Plēsnieks pacēla 160 kilogramus, bet grūšanā uzrādīja rezultātu 206 kilogrami, summā paceļot 366 kilogramus.

Par uzvarētāju kļuva Krievijas sportists Eduards Mežgikovs, kas summā pacēla 395 kilogramus. Raušanā krievs uzcēla 175 kilogramus, savukārt grūšanā uzrādīja rezultātu 220 kilogrami.

Savukārt sudraba godalgu izcīnīja Ukrainas sportists Sergejs Tagirovs, kas kopsummā pacēla 374 kilogramus. Raušanā viņš pacēla 173 kilogramus, bet grūšanā ukrainis uzcēla 201 kilogramu smagu stieni.

Pasaules junioru čempionātā svara kategorijā virs 105 kilogramiem piedalīsies Latvijas pārstāvis Iļja Meņšikovs.