Mitišču "Atlant" ar uzvaru uzsākuši Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) Rietumu konferences finālsēriju, trešdien Jaroslavļā ar 6:1 (2:0, 2:1, 2:0) pārspējot vietējo "Lokomotiv".

Divus vārtus šai mačā guva Ivans Ņeprjajevs, pa reizei "Lokomotiv" vārtsargu Dmitriju Kočņevu pārspēja Sergejs Mozjakins, Oļegs Petrovs, Jans Mareks un Iļja Gorohovs. Kopumā pa jaroslavļiešu vārtiem tika izdarīti 32 metieni.

Vienīgos vārtus "Lokomotiv" labā guva Jozefs Vašičeks otrā perioda astotajā minūtē, kad rezultāts jau bija 3:0 "Atlant" labā.

Otrā abu komandu spēle notiks piektdien Jaroslavļā, tad sērija pārcelsies uz Mitiščiem.

Austrumu konferences finālā tiksies Ufas "Salavat Julajev" un Magņitogorskas "Metallurg". Pirmā šīs sērijas spēle notiks ceturtdien.