Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences pirmajā pusfināla cīņā Omskas „Avangard”, spēlējot bez savainotā Georgija Pujaca, savā laukumā ar rezultātu 0:1 (0:0, 0:0, 0:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās Magņitogorskas „Metallurg” vienībai.

Uzvarētājiem vienīgos vārtus pagarinājuma astotajā minūtē guva Sergejs Mozjakins, sērijā līdz četrām uzvarām ar 1-0 izvirzot vadībā Magņitogorskas komandu.

Atgādinām, ka Pujacs konferences ceturtdaļfināla sērijas trešajā spēlē guva savainojumu, un visticamāk, šajā kārtā savai vienībai nepalīdzēs. „Avangard” pirmajā kārtā sērijā līdz četrām uzvarām ar 4-0 pārspēja Habarovskas „Amur”, bet „Metallurg" ar 4-3 pieveica Astanas „Baris”.

Tikmēr otrā Austrumu konferences pārī Kazaņas „Ak Bars”, kuru pārstāv šobrīd traumētais latviešu uzbrucējs Lauris Dārziņš, izbraukumā ar rezultātu 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) piekāpās Čeļabinskas „Traktor” vienībai.

Spēles pirmie vārti tika gūti mača 23.minūtē, kad precīzs bija „Ak Bars” hokejists Jevgēnijs Skačkovs, bet deviņas minūtes vēlāk Andrejs Popovs rezultātu izlīdzināja 1:1. Izšķirošajā, trešajā periodā Staņislavs Čistovs no „Traktor” izvirzīja vadībā savu vienību, bet pēdējā minūtē ripu tukšos vārtos raidīja Konstantīns Panovs, panākot spēles gala rezultātu.

Jau vēstījām, ka pirmajā kārtā „Ak Bars” ar 4-2 pārspēja čempionus Ufas „Salavat Julajev”, bet „Traktor” piecās spēlēs no turnīra izslēdza Edgara Masaļska pārstāvēto Hantimansijskas „Jugra”.