Par Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) apvienotās izlases un Polijas valstsvienības otrā mača labāko spēlētāju tika atzīts latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis, kurš atzinīgi novērtēja šai izbraukumā iegūto pieredzi, ziņo līgas preses dienests.

"Polijā esmu ne pirmo reizi, taču ar šīs valsts izlasi nebija nācies spēlēt," saka Rīgas "Dinamo" jauniešu komandas "Rīga" vārtsargs. "Šodienas spēle bija ļoti spraiga, žēl, ka zaudējām, taču mums šī būs laba pieredze. Patīkami saņemt mača labākā spēlētāja balvu, taču man svarīgāka ir komandas uzvara, ne individuāli apbalvojumi. Galvenais, ka ieguvām labu pieredzi pirms spēles ar "Team Canada" Maskavā."

Salīdzinājumā ar pirmo spēli, MHL izlases treneri ieviesa izmaiņas komandas sastāvā, vārtos liekot latviešu hokejistu un spēlē iesaistot pasaules čempionu, uzbrucēju Antonu Burdasovu.

Pirmie vārtus mačā guva MHL izlase, pirmajā periodā izvirzoties vadībā ar 2:0, taču atslābinājās, kas ļāva poļiem trešdaļas pēdējā minūtē vienus vārtus atgūt. Otrajā trešdaļā nepilnas minūtes laikā poļi guva vēl divus vārtus un izvirzījās vadībā ar 3:2. Mača beigās MHL izlases treneris nomainīja Gudļevski pret sesto laukuma spēlētāju, taču šo situāciju labvēlīgi sev izmantoja mājinieki, raidot ripu tukšajos pretinieku vārtos un uzvarot ar 4:2.

Pirmajā mačā, kurā Kristers Gudļevskis nepiedalījās, MHL izlase Polijas vienaudžus uzvarēja ar 6:1.