Latvijas hokeja izlases aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas apgabala "Avangard" pēc svētdien Habarovskā izcīnīta panākuma ir vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas ceturtdaļfinālā.

"Avangard" viesos ar 4:2 uzvarēja Habarovskas "Amur", bet sērijā līdz četrām uzvarām viņi ir vadībā ar 3:0, liecina rīkotāju informācija.

Pujacs spēlēja 10 minūtes un 44 sekundes, jo trešajā periodā laukumā negāja. Viņš nopelnīja divas soda minūtes un izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Austrumu konferences pusfinālā "Avangard" var iekļūt jau pirmdien, kad tiks aizvadīta sērijas ceturtā spēle.