Zaudējumu Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē trešdien piedzīvoja Latvijas komanda “Rīga”, kas sīvā cīņā ar rezultātu 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) piekāpās Čerepovecas “Almaz” vienībai.

Mača vienīgos un uzvaras vārtus pirmā perioda 17.minūtē “Almaz” komandai guva Pāvels Bučņēvičs.

Trīs minūtes pirms spēlēs beigām “Rīgas” hokejisti varēja spēlēt vairākumā, kurā izveidoja pāris ļoti bīstamas epizodes, taču ripu vārtos ieraidīt neizdevās. Vēl mača noslēdzošajā minūtē Ņikita Jepalovs apspēlēja trīs pretinieku hokejistus un palika viens pret vārtsargu, tomēr pārspēt viņu uzbrucējs nespēja. Arī atlikušajā laikā izlīdzināt rezultātu mājiniekiem neizdevās.

Līdz ar to pārtrūka "Rīgas" komandas trīs uzvaru sērija.

MHL Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā "Rīga" ar 45 punktiem 35 spēlēs ieņem sesto pozīciju, bet "Almaz" ar 76 punktiem 35 mačos atrodas ne tikai Ziemeļrietumu divīzijas, bet arī visas līgas līderpozīcijā.