Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā svētdien otro zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Rīgas "Dinamo", kas "Arēnā Rīga" pēdējā spēlē pirms KHL pārtraukuma ar 1:4 (0:0, 1:2, 0:2) piekāpās Čerepovecas "Severstaļ".

Pirmos vārtus mačā otrā perioda ceturtajā minūtē guva Mārtiņš Karsums, tad Vadims Šipačevs un Ruslans Nurtdinovs vairākumā panāca 2:1 viesu labā.

Trešos vārtus "Severstaļ" guva trešā perioda vidū, kad Krisu Holtu pārspēja Aleksandrs Stepanovs, bet punktu viesu uzvarai pielika Šipačevs.

Pirms spēles

"Severstaļ" ir viens no rīdzinieku galvenajiem konkurentiem cīņā par vietu "play-off", tādēļ šī spēle abām komandām ir dubultsvarīga. Rīgas "Dinamo" sastāvs ir palicis tieši tāds pats, kā iepriekšējā spēlē.

Spēles gaita

Maču komandas sāka uzmanīgi, bet trešdaļas vidū neilgā laika sprīdī tika nopelnīti vairāki noraidījumi, kas cīņu padarīja dzīvīgāku. Trešdaļas izskaņā Rīgas "Dinamo" komandai bija iespēja 55 sekundes spēlēt piecatā pret trijiem pretiniekiem, tomēr ne šo iespēju, ne citas Latvijas klubs nerealizēja un pēc pirmās trešdaļas rezultāts nebija atklāts.

Rezultātu 24.minūtē ar lielisku metienu zem vārtu pārliktņa atklāja Karsums, tomēr turpinājumā "Severstaļ" pilnībā pārņēma iniciatīvu - Jura Štāla noraidījumu izmantoja Šipačovs, bet vēl pēc trijām minūtēm Nurtdinovs jau vadībā izvirzījās "Severstaļ", kad uz noraidīto soliņa atradās Niklass Luseniuss.

Trešo trešdaļu Rīgas "Dinamo" iesāka aktīvi, tomēr atkal nespēja realizēt savus vārtu gūšanas momentus. "Severstaļ" sekmīgi spēlēja pretuzbrukumos - 11.minūtē Stepanovs raidīja ripu virs Holta pleca, bet jau cīņas izskaņā Šipačovs guva otros vārtus mačā, pieliekot punktu viesu uzvarai.

Līdz ar to nevienā no četrām līdzšinējām mājas spēļu sērijas spēlēm Rīgas "Dinamo" komanda pamatlaikā nav guvusi vairāk par vieniem vārtiem.

Par labākajiem spēlētājiem mačā tika atzīti Karsums un Šipačovs.

Šis abām komandām bija pēdējais mačs pirms novembra starptautisko spēļu pārtraukuma.