Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā ilgstošu mājas spēļu sēriju pirmdien ar uzvaru iesāka Rīgas "Dinamo", kas ar minimālu rezultātu - 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) - pieveica Edgara Masaļska pārstāvēto Hantimansijskas "Jugra".

Rīgas "Dinamo" labā vienīgos vārtus guva Mārtiņš Karsums.

Savukārt rīdzinieku vārtsargs Kriss Holts aizvadīja otro "sauso" spēli šajā sezonā, atvairot visus 23 metienus. Rīdzinieki pa pretinieku vārtiem izdarīja 24 metienus.

Pirms spēles

Kā zināms, "Jugra" rindās traumas dēļ nav Masaļska, bet viesu komandas vārtus sargās Mihails Birjukovs.
Rīgas "Dinamo" sastāvā mačā nevarēs palīdzēt iepriekšējā spēlē pleca savainojumu guvušais Džeimijs Lundmarks, bet pēc kājas savainojuma sadziedēšanas atkal spēlēt varēs Ģirts Ankipāns. Nelielas izmaiņas ir skārušas arī aizsardzības līniju, jo malā paliks Jēkabs Rēdlihs un Jānis Andersons, bet spēlēs Arvīds Reķis.

Pirmais periods

Lai arī abas komandas centās darboties aktīvi, pirmās trešdaļas pirmajā pusē laukumā dominēja aizsardzības hokejs. Izteikti bīstamas situācijas pie komandu vārtiem neveidojās, bet abu vienību spēlētāji laukumā darbojās disciplinēti, neizpelnoties noraidījumus. Situācija mainījās pašā trešdaļas vidū, kas pēc individuāla veikuma cauri pretinieku aizsargiem izlauzās Juris Štāls, veicot bīstamu metienu pa Mihaila Birjukova sargātajiem vārtiem un nopelnot savai komandai vairākumu. Vairākumā "Dinamo" komanda izveidoja divas vārtus gūšanas iespējas, taču abas palika neizmantotas.

Labāko iespēju mājinieki neizmantoja pirmās trešdaļas beigu daļā, kad pēc Jāņa Sprukta piespēles ieslīpi viens pret vārtiem izslidoja Mārtiņš Karsums, taču viņa raidītā ripa, kas lidoja virs Birjukova pleca, atsitās pret sāncenšu vārtu stabu. Arī atlikušajā trešdaļas laikā komandas darbojās aktīvi, taču "Dinamo" nelielais teritoriālais pārsvars tā arī palika neizmantots.

Otrais periods

Otro trešdaļu ievadīja Miķeļa Rēdliha iespēja izcelties no pašas vārtu priekšas, tomēr "Dinamo" rezultatīvākais spēlētājs neprata pārspēt Birjukovu. Abas komandas otrās 20 minūtes uzsāka ar aktīvākiem centieniem uzbrukt, tomēr laukuma spēlētāji turpināja darboties disciplinēti, likvidējot visas briesmas. Trešdaļas vidū vienības apmainījās ar labiem uzbrukumiem, kad vispirms "Jugra" komanda nespēja jau tukšo "Dinamo" vārtu priekšā izvirzīt nepiesegtu spēlētāju, bet mājinieku pretuzbrukumā Birjukova modrību pārbaudīja Sprukts.

Vēlāk pēc Miķeļa Rēdliha noraidījuma rīdzinieki pirmās divas minūtes šajā mačā bija spiesti spēlēt skaitliskajā mazākumā, taču savus vārtus neskartus nosargāja pārliecinoši. Pēc šī spēles posma vienības atkal sāka spēlēt piesardzīgāk, uzbrukuma zonā neaizraujoties ar ilgstošu saspēļu veidošanu, bet savu vārtu tuvumā cenšoties spēlēt maksimāli vienkārši. Pāris reizes daudzsološās situācijās tika izvirzīts Miķelis Rēdlihs, tomēr allaž pretinieku aizsargi bija savu uzdevumu augstumos.

Trešdaļas pēdējā minūtē Miķelis Rēdlihs vēlreiz nokļuva uzmanības centrā, izpelnoties divu minūšu noraidījumu par rupjību, tomēr līdz iešanai atpūtā mājinieku vārtsargs Kriss Holts spēlē bija spiests iesaistīties tikai vienu reizi.

Trešais periods

Trešo trešdaļu ar labiem uzbrukumiem sāka "Jugra" komanda, taču drīz vien laukuma saimnieki, pateicoties aktivitātei vārtu priekšā, nopelnīja vairākumu, kuru vēlāk realizēja Karsums. Uzbrucējs pirmais piesteidzās pie Birjukova atsistās ripas, raidot to vārtu tīklā.

Uzreiz pēc gūtajiem vārtiem iniciatīva pārgāja "Jugra" komandas pusē, kas īsā laika sprīdī divas reizes lika visu savu meistarību mājinieku vārtos rādīt Holtam. "Dinamo" spēlētāji tikmēr lūkoja atbildēt ar pretuzbrukumiem, taču visus savus spēkus koncentrēja pašu vārtu tuvumā. Vienā no spēles epizodēm pēc Sprukta pārķertās ripas laukuma centrā pret diviem pretinieku spēlētājiem izgāja trīs "Dinamo" uzbrucēji, taču Birjukovs divas reizes glāba savu komandu no vārtu zaudējuma.

Arī turpinājumā Holtam darba netrūka, vārtsargam pārsvarā cenšoties apturēt raidījumus no pašas vārtu priekšas. Spēles beigās divu minūšu noraidījumu izpelnījās Ģirts Ankipāns, bet viesi jau ļoti savlaicīgi nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču visi "Jugra" spēlētāju pūliņi izrādījās velti.

Par labāko spēlētāju mājinieku rindās tika nosaukts Ankipāns.