Uzvaru arī otrajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa finālspēlē svētdien izcīnīja Ufas "Salavat Julajev" komanda, kas savā laukumā ar 3:1 (0:1, 3:0, 0:0) uzvarēja Mitišču "Atlant" hokejistus.

Šajā mačā pirmā vadībā izvirzījās "Atlant" komanda, kad devītajā minūtē precīzi meta Jans Mareks. Izšķirošie notikumi risinājās otrās trešdaļas pirmajā pusē, kad strīdīgā epizodē "Atlant" hokejists Fjodors Fjodorovs nopelnīja 5+20 minūšu noraidījumu un to ar diviem gūtajiem vārtiem izmantoja mājinieki, abas reizes precīzi metot Igoram Grigorenko.

Otrās trešdaļas izskaņā vēl vienus vārtus guva Sergejs Zinovjevs, bet trešajā trešdaļā rezultāts vairs nemainījās.

Sērijā līdz četrām uzvarām "Salavat Julajev" izvirzījās vadībā ar 2-0. Sērijas trešā spēle otrdien notiks Mitiščos.

Kā ziņots, pirmajā mačā "Salavat Julajev" uzvarēja pagarinājumā ar rezultātu 2:1.

Jau ziņots, ka Gagarina kausa Austrumu konferences finālsērijā "Salavat Julajev" ar 4-3 uzvarēja Magņitogorskas "Metallurg" vienību, bet "Atlant" Rietumu konferences finālsērijā ar 4-2 apspēlēja Jaroslavļas "Lokomotiv" hokejistus.