Par Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas ceturtdaļfināla pirmajiem dalībniekiem svētdien kļuva Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētais Maskavas "Dinamo", kas pirmajā kārtā "sausā" ar 4-0 apspēlēja Minskas "Dinamo".

Sērijas ceturtajā mačā Minskā Znaroka un Vītoliņa vadītie hokejisti uzvarēja ar 3:1 (1:1, 2:0, 0:0). Pirmos vārtus piektajā minūtē maskaviešiem guva Konstantīns Volkovs, bet perioda izskaņā Čārlzs Linglets izlīdzināja rezultātu. Izšķirošā izrādījās otrā trešdaļa, kad Mareks Kvapils ar diviem vārtiem "ieveda" Maskavas klubu ceturtdaļfinālā.

Savus pretiniekus Gagarina kausa ceturtdaļfinālā Maskavas "Dinamo" uzzinās tikai pēc visu Rietumu konferences pirmās kārtas sēriju noslēguma.