Latvijas šorttrekists Haralds Silovs finišēja sestais 1500 metru distancē pirmajā Pasaules kausa izcīņas posmā, kas notika Monreālā.

1500 metru finālā Latvijas sportists iekļuva, uzvarot savā pusfināla slidojumā, kas gan bija lēnākais no trijiem. Finālā, kurā startēja katra pusfināla slidojuma divi ātrākie sportisti, Silovs ierindojās sestajā vietā, no uzvarētāja, kanādieša Gijoma Bastiljes atpaliekot 27 sekundes.

Jau ziņojām, ka 1000 metru distancē Silovs ierindojās devītajā vietā.

Otrs Latvijas šorttrekists Jēkabs Saulītis 1500 (1) metru distancē ieņēma 22. vietu. 500 metru distancē savā priekšsacīkšu slidojumā Saulītis ierindojās trešajā vietā un tālākajām sacensībām nekvalificējās.